Plastická maziva

MOBIL Unirex S 2

MOBIL Unirex S 2 Vysoce kvalitní plastické mazivo pro vysoké teploty. Dosahuje skvělé výsledky při
použití ve vysokoteplotních aplikacích a má v těchto podmínkách dlouhou životnost.Má dobrou oxidační stabilitu a chrání před rezivěním a korozí kovů. Horní hranice provozní teploty tohoto plastického maziva přesahuje 200°C.

Beacon 325

Beacon 325 Použít při mazání nejrůznějších malých ložisek a malých, lehce namáhaných převodů provozovaných při velkém rozsahu teplot. Díky dlouhodobé mazací schopnosti a vynikající oxidační stabilitě se dobře hodí jako mazivo ložisek v jednorázově utěsněných zařízeních v automobilových, leteckých a průmyslových aplikacích. Doporučovaný rozsah teplot plastického maziva BEACON 325 používaného v nepřetržitém provozu je od -50°C do 120°C.

Mobiltemp SHC řada

Mobiltemp SHC řada Plastická maziva Mobiltemp SHC nabízejí vynikající životnost maziva při vysokých teplotách, ochranu ložisek a integritu maziva spolu s vynikající nízkoteplotní schopností a dobrou ochranou proti opotřebení. Slučují v sobě jedinečné vlastnosti polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových kapalin s vlastnostmi bentonitového, nemýdlového zpevňovadla

Mobilith SHC řada

Mobilith SHC řada NLGI 00 - 2

Plastické mazivo nejvyšších kvalit na bázi PAO základového oleje.Používá se v nejrůznějších aplikacích a ve velkém rozsahu provozních teplot v závislosti na zvolené třídě. Nepoužívají se jen v četných průmyslových aplikacích ale nacházejí uplatnění i v automobilové, lodní dopravě a v letectví.

Mobil Chassis Grease LBZ

Mobil Chassis Grease LBZ NLGI 000/00

Polotekuté plastické mazivo konzistence NLGI 000/00. Mazivo bylo vyvinuto speciálně pro systémy centrálního mazání v nákladních vozech. Předností maziva je vynikající tekutost za nízkých teplot a v dlouhých potrubích. Produkt je odolný vůči vodě a vymytí vodou, Navíc chrání proti rezivění.

Mobilux EP 0, 1, 2, 3, 004

Mobilux EP 0, 1, 2, 3, 004 NLGI 00 - 3.

Plastické mazivo pro univerzální použití v průmyslových aplikacích včetně centrálních rozvodů. Zajišťují mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou. Použití v teplotách do 130°C.

Molyduval Sekorex IS

Molyduval  Sekorex IS Syntetické mazivo pro ložiska a řetězy s vysokými teplotami. Sekorex IS poskytuje výbornou tepelnou stabilitu a odolnost vůči tlakům, přitom neobsahuje žádné pevné
látky a při přehřátí nezanechává na povrchu zbytky. Kromě použití pro ložiska, vodící a kluzné plochy je vhodný i jpro řetězy pracující ve vysokých teplotách. Sekorex IS tvoří stabilní mazací film snižující tření na minimum a zvyšující hydrodynamické vlastnosti. Speciálně vhodný pro centrální mazání strojů na výrobu dutého skla, pece, textilní stroje, k mazání strojů v průmyslu zpracování plastů a fólií

Naše nabídka

Rychlý kontakt

PP TREND s.r.o.

+420 777 761 189

obchod@pptrend.cz

TOPlist